Nagrania autohipnozy dostępne są także dostępne w naszym sklepie, zarówno w postaci płyt CD jak i plików mozliwych do pobrania:

 

 Dostępne płyty CD z autohipnozą:

 

Autohipnoza doktora Andrzeja Kaczorowskiego na sukces, bogactwo i dobrobyt i dokonanie zmian na lepsze życie pozwoli Ci uwolnić się z dotychczasowego programu biedy i problemów życiowych i ukierunkować Twój umysł na sukces. Twoje życie nie tylko stanie się bogate, szczęśliwe i komfortowe, ale również odzyskasz Twoje poczucie swojej wartości i pewności siebie. Problemy z przeszłości staną się już Twoją przeszłością. Warunkiem skuteczności jest systematyczne słuchanie nagrania CD autohipnozy aż do osiągnięcia pozytywnego rezultatu. Oczekiwane przez Ciebie efekty zmian w Twoim życiu pojawią się na pewno. W ten sposób sam zaprogramujesz swój umysł tak, żeby zagościły w nim tylko pozytywne, konstruktywne myśli o bogactwie, dobrobycie i sukcesie życiowym. Ty jesteś efektem swoich nawyków myślowych. W stanie autohipnozy sugestie tam zawarte odmienią Twoje życie na lepsze, bogate, szczęśliwe i pozwolą wyzwolić Twój potencjał twórczy i życiowy i wykorzystać go w pozytywnym celu.

Autohipnoza Na Sukces Bogactwo i Dobrobyt dostępna pod adresem:

Nowa wersja 2019  KUP TERAZ 

 

Autohipnoza na pobudzenie poczucia własnej wartości i pewności siebie doktora Autohipnoza Kaczorowskiego na pobudzenie poczucia własnej wartości i pewności siebie pomoże Ci w tym, żebyś mógł doświadczać radości życia odcinając od wszystkiego co negatywne i widzieć wyłącznie plusy w każdej sytuacji w Twoim życiu. Twoje życie nabierze barw i powróci chęć i radość wynikająca z życia. Słuchając nagrania CD Autohipnoza i sugestii tam zawartych będziesz doświadczać wewnętrznego spokoju i pozostaniesz w zgodzie sam ze sobą, a każdego dnia zauważać będziesz coraz więcej pozytywnych rezultatów pozytywnego myślenia. Twoje emocje staną się częścią twojej przeszłości i odkryjesz wcześniej uśpioną pewność , która z powrotem wypłynie z Twojego wnętrza stwarzając nową pozytywną rzeczywistość. Warunkiem skuteczności jest systematyczne słuchanie nagrania CD Autohipnoza do osiągnięcia pozytywnego rezultatu.

Autohipnoza Na Pobudzenie Poczucia Własnej Wartości i Pewności Siebie dostępna pod adresem:

Nowa wersja 2019 KUP TERAZ

 

Autohipnoza doktora Andrzeja Kaczorowskiego na relaks, odprężenie i odpoczynek pomoże Ci uzyskać pełne odprężenie i rozluźnienie organizmu i pozwoli pogrążać się i przebywać w coraz głębszych stanach rozluźnienia ciała i duszy. W czasie słuchania nagrania CD autohipnoza podawane sugestie odmienią Twoje życie i wywrą nieodwracalny wpływ na Twoją podświadomość. Relaks, odprężenie i rozluźnienie staną się częścią Twojego codziennego życia. W czasie seansu autohipnozy twój umysł i myśli się w przyjemne miejsce odpoczynku. Ciepła plaża i piękne morze i tam w wyobraźni będziesz mógł odpocząć, zrelaksować się. To kojące cudowne odprężenie pozwoli Ci doświadczać komfortu stanu autohipnozy. W tym czasie możesz przypomnieć sobie przyjemnie zdarzenie, sytuację – coś co dla Ciebie jest źródłem siły, spokoju, pewności siebie. Kiedy towarzyszyło ci to wspaniałe samopoczucie i wszystko się udawało. Zawsze w swojej podświadomości możesz taki obraz stworzyć i być tam, odpoczywać. Autohipnoza Kaczorowskiego pozwoli Ci odzyskać siły wewnętrzne, głęboki wewnętrzny spokój, równowagę, pewność siebie i bezgraniczne poczucie bezpieczeństwa. Za każdym razem słuchając autohipnozy będziesz pogłębiał stan rozluźnienia, odprężenia i komfortu wewnętrznego, a w tym czasie Twój umysł we własnym zakresie będzie mógł łatwiej rozwiązywać twoje sprawy.

Autohipnoza na Relaks Odprężenie i Odpoczynek dostępna pod adresem:

Nowa wersja 2019 KUP TERAZ 

 

Autohipnoza Kaczorowskiego na wzmocnienie pamięci i koncentracji – efektywnego uczenia i zapamiętywania, usprawnienia zdolności językowych oraz wystąpień publicznych pozwoli Ci uzyskać sukces osobisty i zawodowy oraz uwolnić się od złych nawyków. Twoje zycie nabierze barw i radości, a zapamiętywanie stanie się łatwe i naturalne. Wszystkie informacje, które kiedykolwiek dotarły do twojej podświadomości będą dla Ciebie w każdej chwili osiągalne. Autohipnoza spowoduje, że Twój umysł będzie bystry i przenikliwy, a nauka będzie sprawiała Ci przyjemność. Twoja pamięć stanie się niezawodna, a koncentracja podobna do światła lasera – czysta, silna i pełna energii. Oczekiwane przez Ciebie efekty zmian pojawią się na pewno. W ten sposób sam zaprogramujesz swój umysł na idealną koncentrację, pamięć i sukces.

Autohipnoza na Koncentrację i Pamięć dostępna pod adresem:

Nowa wersja 2019 do kupienia

 

Autohipnoza Kaczorowskiego na redukcję nadwagi i właściwe odżywianie pozwoli Ci w bezstresowy sposób uczynić swoje ciało szczupłym, zdrowym, atrakcyjnym, takim jak pragniesz, aby było. Twoja sylwetka nabierze nowego, ładniejszego wyglądu. 
Ten program autohipnozy jest stworzony po to, byś pozbyła się zbędnego tłuszczu, który został wcześniej odłożony w twoim organizmie i stała się nową osobą w szczupłej postaci mającą nowe nawyki żywnościowe. Sugestie zawarte w nagraniu autohipnozy Kaczorowskiego oddziałują na podświadomość tak, że zmieniają się procesy biochemiczne w Twoim organizmie, a podświadomość znów będzie kontrolowała nie tylko Twój apetyt, ale także odkładanie się pokarmu w postaci tłuszczu i pobudzi naturalny instynkt spalania i wydalania oraz kontroli Twojej wagi. Warunkiem skuteczności jest systematyczne słuchanie nagrania do osiągnięcia efektów spadku wagi ciała i zmiany swojego stosunku do jedzenia. 
Autohipnoza sprawi, że apetyt będzie twoim przyjacielem, a nie wrogiem i będziesz jadła tyle, ile potrzeba bez magazynowania energii w postaci tłuszczu. Z pewnością odzyskasz swoją szczupłą, zdrową i atrakcyjną sylwetkę bez emocji.

Autohipnoza na Redukcję Nadwagi dostępna pod adresem:

 Nowa wersja 2019 do kupienia

 

Autohipnoza Kaczorowskiego na uwolnienie od bezsenności pozwoli w bezstresowy i łatwy sposób przyjemnie zasypiać i przesypiać całe noce. Sen daje Ci spokój i relaks, nową energię dzięki której za dnia dajesz sobie radę w trudnych sytuacjach. Twoje życie nabierze barw i energii i do swoich spraw codziennych będziesz podchodzić z radością i optymizmem. Warunkiem skuteczności jest systematyczne słuchanie autohipnozy przez około 2–3 tygodni do osiągnięcia pozytywnego rezultatu. Oczekiwane przez Ciebie efekty zmian pojawią się na pewno. A każdy nocny wypoczynek będzie obfitował w bogate, kolorowe i przyjemne sny. Odtąd, gdy tylko ułożysz się do snu natychmiast poczujesz przyjemne rozluźniające odprężenie. To błogie rozleniwienie spowoduje, że wejdziesz w spokojny, zdrowy sen, który będzie trwał do rana.

Autohipnoza na Uwolnienie od Bezsesnności dostępna pod adresem:

 Nowa wersja 2019 do kupienia

 

Autohipnoza doktora Andrzeja Kaczorowskiego na uwolnienie o uzależnienia od nikotyny pozwoli Ci uzyskać zadowolenie z oddychania świeżym i czystym powietrzem i delektować się wrażeniami docierającymi do zmysłów smaku i węchu. Twoje życie nabierze barw i radości życia oraz oddychania czystym , rześkim, krystalicznym powietrzem, tak jak oddychają ludzie bez nałogu – zdrowi, silni i szczęśliwi. Autohipnoza spowoduje że w szybkim czasie zauważysz korzyści płynące z tego nowego i wolnego od nałogu sposobu życia, a Twój organizm będzie oczyszczać się z toksyn i trucizn nikotyny. Dlatego rzucenie palenia będzie łatwe i przyjdzie Ci bez wysiłku.

Hipnoza to sztuczny sen, wywołany z pomocą hipnotyzera i za zgodą pacjenta. Przed każdym seansem objaśniamy pacjentowi, co śle będzie z nim działo l co Ja będę robił. Jak to śle dzisiaj mówi: Jest to wspólnie ustalony kontakt z warunkami przyjętymi przez obie strony. Pacjent wybiera sobie dogodną pozycje, kiedy wie, że przez dłuższy czas nie będzie mógł śle poruszać. Zakres l intensywność różnych stanów świadomości jest olbrzymia i w większości nie zbadana. Hipnoza jest jednym z takich stanów - na granicy miedzy jawą i snem. Umożliwia przywołanie oby tych stanów, co oznacza, że w seansie sztucznego snu jednakowo są zaangażowane podświadomość, porządek i chaos. Wszystko to daje twórczy rezultat w rozwiązywaniu wielu problemów psychicznych i zdrowotnych, zwłaszcza w przypadku chorób psychosomatycznych.

Autohipnoza na Uwolnienie od Nikotyny dostępna pod adresem:

Wersja płyta CD |

 

Autohipnoza Kaczorowskiego na uwolnienie od uzależnienia alkoholowego pozwoli Ci w bezstresowy i naturalny sposób uwolnić się od problemu nałogu alkoholowego i koszmaru życiowego. A Twoje życie ponownie nabierze radości i szczęścia życia w trzeźwości. Uszczęśliwisz siebie i uszczęśliwisz innych unikając alkoholu. Staniesz się człowiekiem sukcesu. Porzucając alkohol zapewnisz sobie piękną przyszłość - żyjąc w trzeźwości. Warunkiem skuteczności jest systematyczne słuchanie nagrania autohipnozy do osiągnięcia efektów abstynencji i poczucia swojej wartości i pewności siebie. Oczekiwane przez Ciebie rezultaty pojawią się na pewno. W ten sposób sam zaprogramujesz swój umysł doceniając siebie, swoje ciało i życie. Żyjąc w trzeźwości.

Autohipnoza na Uwolnienie od Alkoholu dostępna pod adresem:

Nowa wersja 2019 KUP TERAZ 

 

Autohipnoza Kaczorowskiego na uwolnienie od depresji pozwoli Ci w bezstresowy naturalny sposób uwolnić się od koszmaru lęków i depresji. Twoje życie nabierze nowych barw i energii. Powróci chęć i radość życia. Odkryjesz w sobie wcześniej uśpioną pewność i poczucie własnej wartości, stwarzając nową, pozytywną rzeczywistość. Problemy związane z depresją staną się Twoją przeszłością. Warunkiem skuteczności jest systematyczne słuchanie autohipnozy do osiągnięcia pozytywnego rezultatu. Oczekiwane przez Ciebie efekty zmian pojawią się na pewno. W ten sposób sam zaprogramujesz swój umysł tak, by zagościły w nim tylko pozytywne, konstruktywne i pogodne myśli.

Autohipnoza na Uwolnienie od Depresji dostępna pod adresem:

Nowa wersja 2019 do kupienia

 

Autohipnoza na zwiększenie sprawności seksualnej pozwoli Ci poczuć szczęście i radość, stać się kobietą spełnioną, a Twoje kontakty z partnerem nie będą ograniczone zahamowaniem i w naturalny sposób zaczniesz odczuwać podniecenie, satysfakcję i przyjemność ze wspaniałych przeżyć seksualnych.
Z każdym dniem Twój apetyt na seks będzie wzrastał, a Ty poczujesz się z tym cudownie i z coraz większą łatwością będziesz reagować na bodźce partnera. Twoje życie nabierze barw radości i przyjemnych doznań. Autohipnoza spowoduje że w każdej sytuacji pewna siebie i wiary, osiągniesz całkowite spełnienie, a problemy seksualne staną się przeszłością. Warunkiem skuteczności jest systematyczne słuchanie autohipnozy do osiągnięcia pozytywnego rezultatu. Oczekiwane przez Ciebie efekty zmian pojawią się na pewno.

Autohipnoza na Zwiększenie Sprawności Seksualnej u Kobiet dostępna pod adresem:
 

Autohipnoza Kaczorowskiego „dla kobiet w ciąży – indukcja porodu” pomoże Ci w pomyślnym i łagodnym przebiegu ciąży i porodu oraz cieszyć się macierzyństwem.
Twoje życie stanie się radosne i szczęśliwe, będziesz szczęśliwą matką. Sugestie zawarte w treści autohipnozy posiadają fachowy instruktaż przebiegu ciąży i porodu. Pozwolą cieszyć się swoim życiem, gdy będziesz matką po porodzie. 
Słuchając autohipnozy Kaczorowskiego sama zaprogramujesz się tak, żeby zagościły w tobie tylko pozytywne i konstruktywne myśli oparte na dobrym samopoczuciu i prawidłowym przebiegu ciąży oraz porodu. Będziesz cieszyć się macierzyństwem i z entuzjazmem przyjmować zmiany w swoim życiu oraz łatwiej sprostać swoim potrzebom i potrzebom dziecka. Oczekiwane przez ciebie efekty na pewno nastąpią i twoje życie w ciąży będzie łagodne, łatwe i spokojne, a poród będzie przebiegał właściwie, bez bólu i strachu, emocji czy też złego samopoczucia. Dziecko urodzi się zdrowe i silne bez problemów. 
Autohipnoza pozwoli Ci uzyskać stan odprężenia , rozluźnienia w czasie porodu i po porodzie pozostać uśmiechniętą, zadowoloną, atrakcyjną, zaradną i kochającą kobietą i matką, którą naprawdę wewnątrz jesteś.

Autohipnoza Dla Kobiet w Ciąży i Indukcja Porodu dostępna pod adresem:
 

Hipnoza to sztuczny sen, wywołany z pomocą hipnotyzera i za zgodą pacjenta. Przed każdym seansem objaśniamy pacjentowi, co śle będzie z nim działo l co Ja będę robił. Jak to śle dzisiaj mówi: Jest to wspólnie ustalony kontakt z warunkami przyjętymi przez obie strony. Pacjent wybiera sobie dogodną pozycje, kiedy wie, że przez dłuższy czas nie będzie mógł śle poruszać. Zakres l intensywność różnychstanów świadomości jest olbrzymia i w większości nie zbadana. Hipnoza jest jednym z takich stanów - na granicy miedzy jawą i snem. Umożliwia przywołanie oby tych stanów, co oznacza, że w seansie sztucznego snu jednakowo są zaangażowane podświadomość, porządek i chaos. Wszystko to daje twórczy rezultat w rozwiązywaniu wielu problemów psychicznych i zdrowotnych, zwłaszcza w przypadku chorób psychosomatycznych.
IMAGOTERAPIA to sesja autohipnozy prowadzonej przez Kaczorowskiego. Odkrywa głębię świata duchowego i pozwala doświadczać fantastycznych doznań na pograniczu fantazji, które są jednak traktowane przez podświadomość każdego człowieka jako prawdziwe. Dzięki tej medytacji otrzymasz klucz do głębszego poznania siebie.

Nowa wersja 2019 KUP TERAZ

 
 
nowa wersja 2019 do kupienia 

Autohipnoza - Reinkarnacja w autohipnozie

Możesz odbyć teraz podróż swojego życia!

Zapraszam do odsłuchania płytki CD „Reinkarnacja w autohipnozie” i podróży wraz ze mną w poprzednie wcielenia, poza czas i przestrzeń, w podświadomość. W trakcie seansu autohipnozy będą Państwo doświadczali wspaniałych przeżyć: relaksu, odprężenia ,rozluźnienia, medytacji, wizualizacji oraz ciekawych wizji, uczuć i emocji związanych z przeszłymi wydarzeniami, z pełną intensywnością, tak jakby Państwo ponownie je przeżywali. Możecie w trakcie seansu widzieć swoją przeszłość we własnym umyśle jak widz oglądający już wcześniej znany film i w tym filmie widzieć i czuć siebie. Możecie odczuwać tak jak trzecia osoba oglądająca obrazy ze znanego zdarzenia i również odczuwać radości i zdziwienia.

Niektóre zaś osoby mogą jedynie mieć odczucia odmiennego stanu, czasu i miejsca, nie widzą scen, ale odczuwać bycia w innej rzeczywistości, stanu zawieszenia, wyłączenia się ze świata rzeczywistego. Musimy zdawać sobie sprawę z tego że odkrywanie przeszłości przez autohipnozę może wiązać się z odczuwaniem żalu, płaczu, emocji a nawet z odczuciem cierpienia, ale i również przyjemnych doznań i przeżyć.

W trakcie seansu wywołuję pewne procesy w podświadomości, innego stanu świadomości, z którymi musimy sobie poradzić słuchając kilkakrotnie płytki, a przy tym nasza podświadomość przekracza granice czasu i przestrzeni, i wchodzicie w trans, po którym odczujecie Państwo również sukces terapeutyczny, relaksu, odprężenia i zadowolenia.

Sesja autohipnozy ze mną to wspaniała podróż poza czas i przestrzeń. To wspaniałe przeżycie, do którego serdecznie namawiam szczególnie osoby z otwartym umysłem, które chcą poznać samych siebie oraz stan innej świadomości oraz osób wchodzących na ścieżkę rozwoju duchowego.

Proszę o potraktowanie tej sesji z przymrużeniem oka, ażeby uzyskać pewne obrazy reinkarnacyjne należy poradzić sobie z dzisiejszym życiem.

Osoby mające problemy psychiczne: depresja, lęki, nałogi, trudności z koncentracją zapraszam na indywidualne seanse a później polecam doznania głębsze w postaci podróży w poprzednie wcielenia.


Andrzej Kaczorowski

Reinkarnacja w Autohipnozie jest dostępna w formie elektronicznej pod adresem:

Wersja płyta CD | Wersja do pobrania

AUTOHIPNOZA na sukces zawodowy i satysfakcję finansową

Autohipnoza to bezpieczna forma relaksu i pracy ze swoim umysłem, którą można przeprowadzić samodzielnie w zaciszu domowym. Nagranie daje przedsmak tego, co się dzieje podczas seansu hipnoterapeutycznego w zaciszu gabinetu. Rozpoczyna się spokojną muzyką, a następnie wprowadzenia w stan relaksu i odprężenia, niezbędnego w procesie autohipnozy. Następnie zawarte w autohipnozie afirmacje, przygotowane przez Andrzeja Kaczorowskiego, pomagają osiągnąć rezultaty założone w programie terapeutycznym zawartym na płycie. Wzmacniają poczucie pewności siebie, własnej wartości i podejmowanych działań, pomagają walczyć z nałogami, wspomagać odchudzanie, pracować nad sobą. Wystarczy słuchać, odprężyć się i podążać za głosem.
Nagranie należy odsłuchiwać w spokoju przez kilka tygodni, najlepiej wieczorem przed snem. Po zakończeniu słuchania nagrania w ciągu dnia można wrócić do codziennych obowiązków, a wieczorem można zapaść w naturalny sen, po zakończeniu którego obudzimy się wypoczęci i pełni energii.
Sesji autohipnozy nie należy słuchać w czasie prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wydawnictwo Europa

 

 

AUTOHIPNOZA na koncentrację i pamięć oraz na pomoc w nauce języków obcych

Autohipnoza to bezpieczna forma relaksu i pracy ze swoim umysłem, którą można przeprowadzić samodzielnie w zaciszu domowym. Nagranie daje przedsmak tego, co się dzieje podczas seansu hipnoterapeutycznego w zaciszu gabinetu. Rozpoczyna się spokojną muzyką, a następnie wprowadzenia w stan relaksu i odprężenia, niezbędnego w procesie autohipnozy. Następnie zawarte w autohipnozie afirmacje, przygotowane przez Andrzeja Kaczorowskiego, pomagają osiągnąć rezultaty założone w programie terapeutycznym zawartym na płycie. Wzmacniają poczucie pewności siebie, własnej wartości i podejmowanych działań, pomagają walczyć z nałogami, wspomagać odchudzanie, pracować nad sobą. Wystarczy słuchać, odprężyć się i podążać za głosem.
Nagranie należy odsłuchiwać w spokoju przez kilka tygodni, najlepiej wieczorem przed snem. Po zakończeniu słuchania nagrania w ciągu dnia można wrócić do codziennych obowiązków, a wieczorem można zapaść w naturalny sen, po zakończeniu którego obudzimy się wypoczęci i pełni energii.
Sesji autohipnozy nie należy słuchać w czasie prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wydawnictwo Europa

 

AUTOHIPNOZA na redukcję nadwagi u kobiet

Autohipnoza to bezpieczna forma relaksu i pracy ze swoim umysłem, którą można przeprowadzić samodzielnie w zaciszu domowym. Nagranie daje przedsmak tego, co się dzieje podczas seansu hipnoterapeutycznego w zaciszu gabinetu. Rozpoczyna się spokojną muzyką, a następnie wprowadzenia w stan relaksu i odprężenia, niezbędnego w procesie autohipnozy. Następnie zawarte w autohipnozie afirmacje, przygotowane przez Andrzeja Kaczorowskiego, pomagają osiągnąć rezultaty założone w programie terapeutycznym zawartym na płycie. Wzmacniają poczucie pewności siebie, własnej wartości i podejmowanych działań, pomagają walczyć z nałogami, wspomagać odchudzanie, pracować nad sobą. Wystarczy słuchać, odprężyć się i podążać za głosem.
Nagranie należy odsłuchiwać w spokoju przez kilka tygodni, najlepiej wieczorem przed snem. Po zakończeniu słuchania nagrania w ciągu dnia można wrócić do codziennych obowiązków, a wieczorem można zapaść w naturalny sen, po zakończeniu którego obudzimy się wypoczęci i pełni energii.
Sesji autohipnozy nie należy słuchać w czasie prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wydawnictwo Europa

 

 

 
 
 
 
AUTOHIPNOZA na relaks, sukces, energię i optymizm

Autohipnoza to bezpieczna forma relaksu i pracy ze swoim umysłem, którą można przeprowadzić samodzielnie w zaciszu domowym. Nagranie daje przedsmak tego, co się dzieje podczas seansu hipnoterapeutycznego w zaciszu gabinetu. Rozpoczyna się spokojną muzyką, a następnie wprowadzenia w stan relaksu i odprężenia, niezbędnego w procesie autohipnozy. Następnie zawarte w autohipnozie afirmacje, przygotowane przez Andrzeja Kaczorowskiego, pomagają osiągnąć rezultaty założone w programie terapeutycznym zawartym na płycie. Wzmacniają poczucie pewności siebie, własnej wartości i podejmowanych działań, pomagają walczyć z nałogami, wspomagać odchudzanie, pracować nad sobą. Wystarczy słuchać, odprężyć się i podążać za głosem.
Nagranie należy odsłuchiwać w spokoju przez kilka tygodni, najlepiej wieczorem przed snem. Po zakończeniu słuchania nagrania w ciągu dnia można wrócić do codziennych obowiązków, a wieczorem można zapaść w naturalny sen, po zakończeniu którego obudzimy się wypoczęci i pełni energii.
Sesji autohipnozy nie należy słuchać w czasie prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wydawnictwo Europa
 
 

Zamówienia prosimy wysyłać mailowo pod adres:

leoproduction.pl@gmail.com

 

kom. 518 636 852

kom. 601 907 017

 
 
 
 

Studio Urody Hypnosis

ul. Sportowa 2/2
55-095 Mirków
tel. 798277004

www.studiohypnosis.pl