EKSPERYMENTY W SEANSACH

IMAGOTERAPII KACZOROWSKIEGO 2016

p.t. "Uwalnianie z nałogu nikotynowego"

 

 

 

 

EKSPERYMENTY W SEANSACH IMAGOTERAPII KACZOROWSKIEGO 2016 p.t. "Uwalnianie z nałogu nikotynowego"
Jest to ciekawy film eksperymentalny, przeprowadzony przez dr Andrzeja Kaczorowskiego z udziałem pacjenta ochotnika Pana Czesława, chcącego uwolnić się od nałogu nikotynowego.
Jest to film wytwórni Pentagon Research, przeprowadzony w celach badań telewizyjnych z maja 2016 roku.
Celem badania było sprawdzenie podatności osób poddanych Imagoterapii na sugestie przy uzależnieniach na żywo w gabinecie Imagoterapii Kaczorowskiego. W czasie seansu Andrzej Kaczorowski przeprowadza rozmowę psychologiczną z panem Czesławem w celach stwierdzenia jego stanu uzależnienia. W trakcie seansu Kaczorowski poddaje sugestie zniechęcające do palenia oraz podstawia pod nos pana Czesława zapalone papierosy celem wywołania odruchu wymiotnego oraz przykrego, nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego.
Pod koniec seansu Pan Andrzej komentuje skuteczność przeprowadzania seansu, a pan Czesław wyraża swoją opinię na temat przebiegu seansu i swojego odczucia po seansie.
Za zgodą Pentagon Research film, jako eksperyment z 2016 r. nagranie na żywo z Gabinetu Imagoterapii Kaczorowskiego, jest również filmem edukacyjno-poglądowym.
Podobne badania były wcześniej już przeprowadzone przez dr Andrzeja Kaczorowskiego, jako eksperymenty dla celów telewizyjnych, w trakcie seansów Imagoterapii przy dolegliwościach psychosomatycznych, uzależnieniach, i dla celów marketingowych z różnymi towarami i produktami rynkowymi.
Zapraszamy do oglądnięcia w całości filmu i opinii na ten temat.
Ponadto prosimy ażeby tych metod nie naśladować, ponieważ w technikach dr Andrzeja Kaczorowskiego przy indywidualnych seansach i zbiorowych są ukryte nierozpoznawalne i niewerbalne metody oddziaływania na osoby poddane hipnoterapii.
Ten film ma jedynie cel poglądowy, poznawczy i przybliżający zachowanie osób poddanych głębokim transom hipnotycznym.
Hipnoza jest poważnym narzędziem terapeutycznym i może być stosowana przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.
Film przedstawia w swojej treści ciekawe i ważne materiały od początku do końca.
Ciekawi jesteśmy państwa opinii.

Studio Urody Hypnosis

ul. Sportowa 2/2
55-095 Mirków
tel. 798277004

www.studiohypnosis.pl