TV IMAGO- KACZOROWSKI 2017

PANEL DYSKUSYJNY Nr 36/17

p.t. "Imagoterapia w nauce i pewności siebie"

 

TV IMAGO- KACZOROWSKI 2017 - PANEL DYSKUSYJNY Nr 36/17 p.t.,,Imagoterapia przy nauce,koncentracji,pamięci i poczuciu własnej wartości i pewności siebie,,Jest to bardzo ciekawy film informacyjno -poglądowy Andrzeja Kaczorowskiego na temat wzmacniania pamięci, koncentracji, procesów efektywnego uczenia się,zmiejszenia tremy przed egzaminacyjnej i przed publicznym wystąpieniem wraz z usuwaniem przyczyn. Ponadto wzmocnienie poczucia własnej wartości i pewności siebie.Jest to świetny materiał poglądowy dla osób zainteresowanych terapią z zakresu nauki ,wystąpień publicznych,poczucia własnej wartości i pewności siebie,pozytywnego myślenia i działania.Bardzo dokładnie i szczegółowo dr Kaczorowski przedstawia wpływ psychiki na procesy efektywnego uczenia się i zapamiętywania zachodzące z naszych organizmach podczas terapii synchronizacji półkul mózgowych.Słuchanie nagrań imagoterapii CD pomaga zmiejszyć stres i uwolnić się od złych nawyków i spowoduje że umysł będzie bystry i przenikliwy, a nauka będzie sprawiała przyjemność. W tym filmie również zostały przedstawione wszystkie metody i techniki uwolnień duchowych i blokad , powiązań energetycznych . Imagoterapia czyli praca z podświadomością może pomóc osobom chcącym uwolnić się od emocji ,stresu , wypalenia , zmęczenia i nadmiaru szumu
informacyjnego oczywiście słuchając nagrań imagoterapii .Po kolei dokładnie dr Kaczorowski przedstawia sposób i zasady w jaki sposób powstają blokady emocjonalne w podświadomości która domaga się tego samego zachowania na zasadzie podobieństwa czyli analogii a emocje i stres bywają katalizatorem przy uwolnieniach. Bardzo wyrażnie przedstawia- czym jest imagoterapia jako metoda pracy z wyobraznią -imago w celu wyzbycia się blokad i emocji.Andrzej Kaczorowski zachęca do nauki nowych technik imagoterapii,pracy z umysłem świadomym,nieświadomym w tym również z podświadomością i nadświadomością. Jest to bardzo ciekawa informacja dla osób chcących skorzystać z seansu Imagoterapii a nie mających wiedzy na ten temat. Kaczorowski opowiadania ze często otrzymuje zapytania o przebiegu seansu terapeutycznego i pracy z wyobrażnią . Zapraszamy Państwa do obejrzenia w całości tego filmu .
Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana tylko przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.
Seanse indywidualne są pracą z problemem pacjenta i jego emocjami
"Hipnoza estradowa nie jest terapią, ani też terapia nie jest estradą".