TV IMAGO- KACZOROWSKI 2017

PANEL DYSKUSYJNY Nr 38/17

p.t. "Imagoterapia -leczenie chorób psychosomatycznych"

 

TV IMAGO- KACZOROWSKI 2017 - PANEL DYSKUSYJNY Nr 38/17 p.t.,,Imagoterapia -leczenie chorób psychosomatycznych,,Jest to bardzo ciekawy film informacyjno -poglądowy Andrzeja Kaczorowskiego na temat leczenia chorób psychosomatycznych, psychicznych zaburzeń emocjonalnych przy dolegliwościach somatycznych i nerwobóli oraz bóli niewiadomego pochodzenia wraz z usuwaniem przyczyn. Imagoterapia ma pozytywny i korzystny wpływ na psychikę człowieka, wyzbywa z negatywnych emocji, lęku, strachu,traumatycznych przeżyć i doprowadza do wewnętrznej harmonii ciała i psychiki.Bardzo dokładnie i szczegółowo dr Kaczorowski przedstawia wpływ psychiki na procesy biochemiczne zachodzące w organiżmie człowieka. Słuchanie nagrań imagoterapii CD pomaga zmiejszyć stres i uwolnić się od złych nawyków, emocji, stresów, nerwów,lęków i bólów. W tym filmie również zostały przedstawione wszystkie metody i techniki uwolnień duchowych i blokad , powiązań energetycznych . Imagoterapia czyli praca z podświadomością może pomóc osobom chcącym uwolnić się od emocji ,stresu , wypalenia , zmęczenia i nadmiaru szumu 
informacyjnego -oczywiście słuchając nagrań imagoterapii .Po kolei dokładnie dr Kaczorowski przedstawia sposób i zasady w jaki sposób powstają blokady emocjonalne w podświadomości która domaga się tego samego zachowania na zasadzie podobieństwa czyli analogii a emocje i stres bywają katalizatorem przy uwolnieniach. Bardzo wyrażnie przedstawia- czym jest imagoterapia jako metoda pracy z wyobraznią -imago w celu wyzbycia się blokad i emocji.Andrzej Kaczorowski zachęca do nauki nowych technik imagoterapii,pracy z umysłem świadomym,nieświadomym w tym również z podświadomością i nadświadomością. Jest to bardzo ciekawa informacja dla osób chcących skorzystać z seansu Imagoterapii a nie mających wiedzy na ten temat. Kaczorowski opowiada ze często otrzymuje zapytania o przebiegu seansu terapeutycznego i pracy z wyobrażnią . Zapraszamy Państwa do obejrzenia w całości tego filmu . 
Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana tylko przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.
Seanse indywidualne są pracą z problemem pacjenta i jego emocjami
"Hipnoza estradowa nie jest terapią, ani też terapia nie jest estradą".