TV IMAGO- KACZOROWSKI 2017

PANEL DYSKUSYJNY Nr 33/17

p.t. "Imagoterapia - uwalnianie emocji"

 

TV IMAGO- KACZOROWSKI 2017 - PANEL DYSKUSYJNY Nr 33/17 p.t.,,Imagoterapia - uwolnienie emocji i uczuć" Jest to czwarty bardzo ciekawy film informacyjno -poglądowy Andrzeja Kaczorowskiego na temat Imagoterapii i uwolnień emocji i uczuć oraz oraz blokad nagatywnych i powiązań energetycznych w celu uzyskania sukcesu życiowego. W tym filmie zostały przedstawione wszystkie metody i techniki uwolnień duchowych i blokad , powiązań energetycznych . Imagoterapia czyli praca z podświadomością może pomóc osobom chcącym uruchomić własny potencjał umysłowy,intelektualny i fizyczny.Uwolnienie duchowe i emocji oraz uczuć poprzez regresję wieku i reinkarnacyjną stanowi obraz -myślokształt który należy wprowadzić w ruch-bieg wydarzeń. Po kolei dokładnie dr Kaczorowski przedstawia sposób i zasady w jaki sposób powstają blokady emocjonalne w podświadomości która domaga się tego samego zachowania na zasadzie podobieństwa czyli analogii.
Bardzo wyraznie przedstawia- czym jest imagoterapia jako metoda pracy z wyobraznią -imago w celu wyzbycia się blokad i emocji zbędnych nawyków, stereotypów, uzależnień i innych problemów.Andrzej Kaczorowski zachęca do nauki nowych technik imagoterapii,pracy z umysłem świadomym,nieświadomym w tym również z podświadomością i nadświadomością. Jest to bardzo ciekawa informacja dla osób chcących skorzystać z seansu Imagoterapii a nie mających wiedzy na ten temat. Kaczorowski opowiadania ze często otrzymuje zapytania o przebiegu seansu terapeutycznego i pracy z wyobrażnią. Zapraszamy Państwa do obejrzenia w całości tego filmu .
Hipnoza jest poważnym narzędziem i może być stosowana tylko przez osoby wykwalifikowane i uprawnione do jej wykonywania.
Seanse indywidualne są pracą z problemem pacjenta i jego emocjami
"Hipnoza estradowa nie jest terapią, ani też terapia nie jest estradą".